Podcast 30: 2020 Kehanetleri

Ünlü astrologlar 2020 yılı için ne öngördüler, hangileri tuttu?

Çalkantılı bir yılı geride bıraktık, pek çok beklenmeyen ve öngörülmeyen olay yaşadık. Peki medyatik astrolog/medyumlar 2020 arifesinde bunların ne kadarını öngörebildi, yaptıkları kehanetlerin ne kadarı tuttu?

Bu yıl 3. kez yaptığımız geleneksel kehanet değerlendirme programı ile karşınızdayız. Bu programda ünlü ve medyatik astrolog/medyumların 2020 yılı için yaptıkları kehanetlerin ne kadarının tuttuğunu irdeliyor, 2019 yılı sonunda Yalansavar ekibi olarak 2020 için bizlerin ve takipçilerimizin yaptığı kehanetlerin performansı ile meşhur medyumların performansını bir kez daha karşılaştırıyoruz. Elbette, program sonunda bizler de 2021 yılı için yeni kehanetlerde bulunuyoruz.

Sizler de #Benim2021Kehanetim hashtagini kullanarak 2021 yılına ait kehanetlerinizi bir sonraki yıl irdelenmek üzere bizlere iletebilirsiniz.

 

Yayın akışı:

  • Ünlü astrologların 2020 yılına ait kehanet performansları
  • Yalansavar 2020 için yaptığı kehanetleri ne kadar tutturdu (spoiler: %100)
  • Yalansavar okurlarının yaptığı 2020 kehanetleri. (Twitter: #Benim2020Kehanetim)
  • Yalansavar ekibi 2021 kehanetleri

Bölümde bahsedilen kaynaklar/röportajlar ve ilgili bağlantılar:

Katılımcılar:

  • Işıl Arıcan
  • Serdar Başeğmez
  • Tevfik Uyar

Yalansavar podcastinin bu bölümünü dinlemek için şu yöntemlerden birisini kullanabilirsiniz:

About isil_arican

Yalansavar'ın kurucusu, San Fransisco'da yaşayan bir Tıp Doktoru. Stanford Üniversitesi Çocuk Hastanesi'nde Klinik Bilgi İşlem Direktörü. Bay Area Skeptics Yönetim Kurulu Üyesi. Boş zamanlarında sözde bilimle savaşıyor, Yalansavar'a ve Trepanasyon'a yazıyor, TED çevirileri yapıyor, kedi seviyor, evde bira kaynatıyor, bir de bu aralar The Witcher oynuyor.

Yorumlar kapatıldı.

%d blogcu bunu beğendi: