Kullanım Koşulları

Yalansavar ekibi tarafından hazırlanan yazılı içerik ve çokluortam içeriği Yalansavar ekibine ait özgün ürünler olup Creative Commons Atıf-Gayriticari-Türetilemez 4.0 Uluslararası (CC BY-NC-ND 4.0) lisansı ile korunmaktadır.

by-nc-nd

Bu lisans çerçevesinde Yalansavar’a ait herhangi bir materyali, site ve yazarı referans göstermek ve oluşturduğunuz benzer CC BY NC ND Creative Commons Atıf-Gayriticari-Türetilemez 4.0 Uluslararası (CC BY-NC-ND 4.0) lisans koşulları altında yayımlamak şartıyla paylaşabilir, kopyalayabilir, gayri-ticari olarak çoğaltıp dağıtabilir, ancak içeriğini değiştiremezsiniz.

Paylaşım Kuralları

BY (Atıf / Attribution):

Yalansavar’a ait her tür içeriğin paylaşımı sırasında hem eser sahibine, hem de Yalansavar web sitesine atıfta bulunmalısınız. Atıf, aşağıdaki şekilde yapılmalıdır ve kullanım hakkının size verildiğini ima eder şekilde olamaz:

  1. Kopyalanan içeriğin altında ya da üstünde görünür bir biçimde açık ve tıklanabilir bir şekilde bağlantı verilmelidir.
  2. Orjinal yazıya bağlantıyla birlikte yazarın adı ve yazının özgün başlığı da belirtilmelidir.

Örnek:

Işıl Arıcan, “Eleştirel düşünce ve skeptisizm”  

https://yalansavar.org/2014/02/04/elestirel-dusunce-ve-skeptisizm/

 

NC ( Gayrıticari/ Noncommercial)

Alıntıladığınız içeriği hiç bir koşulda ticari amaçla kullanamazsınız. Ticari bir ortamda yayımlayamaz, ticari bir ürün veya hizmetin içeriğine dahil edemezsiniz.

ND (Türetilemez / No Derivative Works)

Alıntıladığınız içeriğin özgünlüğünü korumalısınız. Alıntıyı temel alan başka bir eser oluşturamaz, üzerinde herhangi bir değişiklik yaparak başka bir esere dönüştüremezsiniz.

Yukarıdaki koşullara uymak kaydıyla, alıntı yapacaklar site yetkilisinden izin almak zorunda değildirler.

Diğer sorularınız veya kural dışı kopyalama izinleri için “iletişim” sekmesini kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

Yalansavar Ekibi

 

%d blogcu bunu beğendi: